O portalu

Playboy to pismo skierowane głównie do mężczyzn. Wśród jego czytelników można jednak znaleźć przedstawicielki płci pięknej i my do nich należymy.

Nasze zainteresowanie właśnie tym magazynem wynika z tego, że Playboy jest jednym z częściej kupowanych pism lifestylowych w Polsce, a praktycznie nie istnieje w sieci. Magazyn, a przynajmniej jego polska edycja, nie ma własnej strony internetowej, co w dzisiejszych czasach jest rzadko spotykane. Dlatego też zdecydowałyśmy się tę lukę uzupełnić. Postanowiłyśmy stworzyć bardzo subiektywny portal miesięcznika dla mężczyzn. Będziemy oceniać, komentować i uzupełniać zawartość pisma, a niekiedy relacjonować wszelkie wydarzenia z nim związane. Wszystko z pomocą naszych internautów.

fot.cdonofrio /cc/sxc.hu

U nas każdy znajdzie coś dla siebie. Chcesz wiedzieć, co możesz znaleźć w ostatnim numerze magazynu? Zajrzyj do Bieżącego numeru. Dla miłośników Kultury przygotujemy recenzje książek, filmów i płyt muzycznych. Goniący za nowinkami w świecie mody i technologii koniecznie muszą zajrzeć do Mody i gadżetów. Seks to kategoria szczególnie dla tych,którzy lubią poszerzać horyzonty i odkrywać nowe rzeczy związane z erotyczną częścią swojego życia. Mamy też coś Ekstra, dla tych którym nie wystarczy sama gazeta i głodni są wiedzy o świecie. Prawdziwy mężczyzna musi znać przynajmniej kilka kawałów, które będzie opowiadał przy drinku, więc Let’s play, boy! A jeśli to Ci nie wystarcza, możesz też powiedzieć nam, jak Twoim zdaniem powinien wyglądać Playboy.

Do naszej pracy wykorzystamy zarówno aktualne wydania Playboy’a jak i te archiwalne, w czym pomoże nam pokaźna kolekcja tego pisma należąca do taty jednej z nas:)

Czekamy na wasze opinie i życzymy miłej lektury.

Girls like play…

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s